Stołki pod prysznic – jaki model wybrać?

Paź 27, 2020

Stołki pod prysznic – jaki model wybrać?

Wiele osób chorych nie może wziąć kąpieli bez wygodnego siedziska. Dlatego też, producenci specjalistycznych sprzętów, wyszli im naprzeciw i stworzyli wygodne, praktyczne i bardzo nowoczesna stołki pod prysznic, które posiadają mnóstwo zastosować. Na jaki model warto postawić i ile trzeba na niego wydać? Poniżej, kilka wskazówek.

Taboret pod prysznic dla osoby chorej

Sklepy medyczne, a nawet salony meblowe coraz częściej w swojej ofercie posiadają taboret pod prysznic, który jest wykonany z odpornego na wilgoć i wysoką temperaturę materiału. Ostatnio, nawet wiele szpitali, domów opieki oraz indywidualnych placówek medycznych posiada w swoim wyposażeniu również stołki pod prysznic, które są bardzo stabilne, trwałe i niezawodne. Te niepozornie proste wyglądające meble,
posiadają antypoślizgowe nakładki oraz obrotowe siedziska, dzięki czemu kąpiel osoby, która samodzielnie nie może stać, jest wygodniejsza i przyjemniejsza. Ponadto, klienci mogą zdecydować się na prostszy stołek pod prysznic, który ma klasyczną konstrukcje oraz precyzyjne wykonanie. Można także wybrać bardziej nowoczesny taboret, w którym dodano już oparcie i wygodne, boczne uchwyty, by jego użytkownik czuć się w nim naprawdę dobrze. Ponadto, każde z tych krzeseł posiada możliwość ich regulacji, co sprawia, że bez problemu można dopasować je do konkretnej osoby.

Ile trzeba wydać na taki stołek pod prysznic?

Jak się okazuje, nie jest to wcale drogi zakup. Ceny w specjalistycznych sklepach medycznych wahają się od około 80 zł do 150 zł. Ponadto, klienci mogą dostać je nie również w salonach meblowych, a nawet większych marketach. Niewątpliwie jednak dobrze jest zainwestować w model, który został wyprodukowany przez znaną, medyczną firmą. Wówczas można mieć 100% pewność, iż będzie trwały o odpowiedni dla osoby chorej i wymagającej.